Sevgi Reçetesi Louise Hay – Hande Caneroğlu

Sevgi Reçetesi Louise Hay – Hande Caneroğlu Olumlu düşünceler bize olumlu tecrübeler getirecek hayatımıza. Bu reçete senin bilinç altına ve kara kutuna olumlu kayıtları kayıt etmek için faydalı.

  • Şimdi yapacağımız çalışma öz sevgini güçlendirmek için çok kuvvetli bir çalışma.
  • Öncelikle rahatsız edilmeyeceğin bir yerde olduğundan emin olmanı istiyorum.
  • Eğer yapabiliyorsan lütfen uzan ve çok rahat bir pozisyon al yada oturduğun yerde gevşeyebileceğin şekilde otur.
  • Şimdi gözlerini kapat merak etme güvendesin sadece sen ve ben varız.
  • Şimdi tüm meditasyonlarda yaptığımız gibi 3 tane derin nefes alıp vereceğiz.
  • Hızlıca derin bir nefes al ve yavaşça nefesini boşalt. Nefesini boşaltırken rahatladığını oturduğun yada yattığın yere yavaş yavaş gömüldüğünü hisset.
  • Tekrar derin bir nefes al ve nefesini verirken vücudunun giderek rahatladığını hisset.
  • Şimdi üçüncü kez çok derin bir nefes al ve nefesini ver.
  • Ve lütfen sıradaki çalışmanın sana çok iyi geleceğine dair bir niyet koy.

Sevgi Reçetesi

Sevgi Reçetesi Hande Caneroğlu

Varlığımın derinliklerinin tam merkezinde, sonsuz bir sevgi kaynağı var. Şimdi bu sevginin yüzeye çıkmasına izin veriyorum. Kalbimi, bedenimi, zihnimi, bilincimi, bütün varlığımı bu sevgi dolduruyor. Her yönden dışıma taşıyor ve bana katlanarak geri geliyor. Sevgiyi verdikçe daha da fazla sevgi vermek için kaynağım oluşuyor, çünkü; kaynağım sınırsız…

Sevgiyi ifade etmek BENİ IYI HISSETTIRIYOR iyi olmamı sağlıyor, bu benim içsel mutluluğumun bir ifadesi…

KENDIMI SEVIYORUM; dolayısıyla bedenime sevgiyle iyi bakıyorum. Onu faydalı yiyecek ve içeceklerle sevgiyle besliyorum. Onu sevgiyle süslüyor giydiriyorum ve bedenim bana canlı bir enerji sağlıkla karşılık veriyor.

KENDIMI SEVIYORUM
Dolayısıyla, kendim için bütün ihtiyaçlarımı tamamen karşılayan ve içinde yaşamaktan gerçekten zevk aldığım, rahat bir ev. Bu odaları sevgi ile dolduruyorum. Ve bende dahil giren herkes bu sevgiyi hissediyor ve bundan besleniyor…

KENDIMI SEVIYORUM
Dolayısıyla gerçekten zevk aldığım; yaratıcı yetenek ve becerilerimi kullandığım bir işim var. Sevdiğim ve sevildiğim insanlarla beraber ve insanlar için çalıştığım ve iyi bir gelir elde ettiğim bir işte çalışıyorum.

KENDIMI SEVIYORUM;
Tüm insanlara verdiklerimin katlanarak bana geri geleceğini biliyorum. Ve insanlara sevgiyle davranıyorum. Tüm insanlar için sevgiyle düşünüyorum. İnsanlar benim aynam oldukları için sevgi dolu insanları hayatıma çekiyorum…

KENDIMI SEVIYORUM; dolayısıyla affediyorum geçmişi ve geçmiş deneyimleri tamamen bırakıyorum artık özgürüm.

KENDIMI SEVIYORUM; bundan dolayı da tamamen SIMDI’ de seviyorum. her anı iyi şekilde deneyimliyorum. Evren bana şimdi ve sonsuza kadar sevgiyle bakıyor. Evrenin sevilen ve değerli bir çocuğuyum. Ve ben geleceğimin parlak, mutluluk dolu ve güvende olduğunu biliyorum ve zaten öyle. SIZI SEVIYORUM.

Louise Hay

Şimdi derin bir nefes al; nefes verirken yavaş yavaş odaya geri dön. Oturduğun yada yattığın yeri hisset önce ayak parmaklarını oynat. Sonra el parmaklarını oynat hazır olduğunda hareket edebilirsin ve hazır olduğunda gözlerini açabilirsin.

Louise Hay’in bu sevgi reçetesini mümkün olduğu kadar çok dinlemenizi öneriyorum. Hayatımızı iyleştirmenin şartlarından birisi kendimizi olduğumuz gibi kabul edip sevmemiz. Bu reçete buna gerçekten çok iyi hizmet ediyor aynı zamanda olumlu düşünceler düşünüyor olmamız gerekiyor.

Sağlıcakla ve mutlulukla kalmanı diliyorum . Umarım tüm hayallerin kolaylıkla su gibi en kısa zamanda sana gelir.

SENI COK SEVIYORUM