Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir

Kan, bir canlının canlı olduğunu, yani sıcaklığını ve canlılığını gösterir. Bir nevi kan demek can demektir. Ancak canı temsil eden kan içerde olmalıdır. Akıtılmış kan yara ve ölümü temsil eder. Öyle ise rüya tabirleri açısında rüyada kan görmek ne anlama gelmektedir? Kanın insanda çağrıştırdığı bu anlamlar rüyalarınız içinde geçerli mi?

Rüyada kan gördüyseniz içinde bulunduğu durumun tersine döneceğini gösterir. Eğer bol ve bereketli bir hayat yaşıyor ise bu durumun tersine döneceğini ve sefalet dönemini çekeceği ve eğer sefalet içerisinde bir hayat yaşamakta ise artık bolluk ve bereket dolu bir hayata kavuşacağını gösterir. Başka bir yorumlamaya göre ise rüyada kan görmek hayırsız kötü bir iş içine girmeye veya içinde bulunduğu işten dolayı suçluluk psikolojisine girdiğini gösterir.

Rüyada Burnunun Kanadığını Görmek

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama GelirRüyada burnunun kanadığını görmek pek hayırlı bir rüya değildir. Eğer rüyayı gören kişi hamile ise veya hamile kalacak ise ve burundan gelen kanı koyu renk ve koyu bir kıvamda görüyor ise bu rüya kadının düşük yapacağını gösterir. Başka bir açıdan bakacak olursak da burundan gelen kan eğer akışkan ve oldukça yoğun bir şekilde geliyorsa bu da şahsın hayırlı işler içinde olmadığını gösterir.

Rüyada Kan Ağladığını Görmenin Anlamı

Rüyada kan ağladığını görmenin anlamı kişinin bazı durumlardan pişmanlığını gösterir. Şahsın eline geçen güzel bir fırsatı veya fırsatları güzel değerlendiremediğini ve bunun sonucunda kötü hissedip pişman olacağını gösterir.

Rüyada Kan Bağışı Yaptığını Görmek

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama GelirBu durum huzursuz, sıkıntı dolu bir hayattan, başına gelebilecek kötülüklerden sıyrılıp hayra ulaştığını gösterir. Kan bağışı yaparken görmek kişinin huzur dolu bir hayata adım atacağını gösterir.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Böyle bir rüya gördüğünüzde sırların ortaya döküleceğini gösterir. Şahsın sakladığı bir sır varsa dikkat etmelidir. Veya sırrını emanet ettiği kişiye, kişilere karşı dikkatli olması gerektiğini sırlarının her an açığa çıkabileceğini gösterir rüyada kan kusmak.

Rüyada Vücudunun Bir Yerinde Kanama Olduğunu görmek

Rüyada vücudunun bir yerinde kanama olduğunu, bir yaranın kanadığını görmek şahsın bir şekilde iftiraya uğrayacağını gösterir. Şahsa karşı atılacak bu iftiranın yakın çevreden gelmeyeceği bu sebeple iftiranın nerden geleceğinin belli olmadığı şeklinde yorumlanmıştır. Ayrıca şahsın korkularının üstesinden gelemeyeceğini, korkularına yenik düşeceğini gösterir.

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri