Adana’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Adana’da evlere paketleme işi birçok firma tarafından verilmektedir. Paketleme işi oldukça kolay ve zevkli bir iştir. Ev hanımları, dışarıda çalışma imkânı olmayanlar hatta öğrenciler evde paketleme işi yapmaktadır. Siz de paketleme işi yaparak kendi bütçenizi oluşturabilirsiniz. Evinizi geçindirebilirsiniz. Kendi kazancınızı oluşturabilirsiniz. Paketleme işi yaparak 3000- 4000 TL kazanabilirsiniz.

Firmalar günümüzde evlere ek iş olarak paketleme işi vermeyi artırmışlardır. Siz de Adana ve çevresinde oturuyorsanız firmalardan paketleme işi alabilirsiniz. Evinizde yorulmadan paketlemeyi yapıp firmaya teslim edersiniz.

Evde paketleme işi olarak başlıca:

 • Evde havlu paketleme
 • Kına çerezi paketleme
 • Çorap paketleme
 • Mandal paketleme
 • Kürdan paketleme
 • Pamuk paketleme
 • Ayakkabı paketleme
 • Etiket kesme ve paketleme
 • Toka paketleme
 • Davetiye katlama
 • Tülbent paketleme
 • Tespih dizme

Gibi farklı paketleme türleri bulunmaktadır. Makalemizde paketleme çeşitlerine detaylı olarak değindik.

Adana’da Bayanlara Ek İş İle Ayda 3000 TL Kazan

Adana Yüreğir’de Evde Ekiş

Yüreğir, Adana’nın ikinci en büyük ilçesidir. Yüreğir’de ikamet edip de burada ev ek iş olarak ne yapabilirim? Diye düşünenler için bir araştırma yaptık. Çalışamayan ev hanımları, emekliler hatta öğrenciler için bile evde ek iş bir umut kaynağıdır. Yüreğir’de ne oturuyorum iş olarak ne yapabilirim ki diye üzülmeyin.

Sonuçta güzel Adanamazın yöresel yemekleri paketleme işi başta gelmektedir. Bunun yanında pamuk paketleme, şalgam suyu şişelere koyma ve paketleme, kalem montaj lama gibi birçok evde ek iş olarak yapılabilmektedir.

Adana ve çevresinde ikamet edenler evde ek iş almada üzülmesinler. Burada birçok firma bulunmaktadır. Tarımdan

Makalemizde sizlere evde paketleme işi yaparak para kazanabilir miyim? Adana evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve adres bilgileri. Eve hangi tür paketleme işleri yapılır? İşe nasıl başvurabilirim? Gibi en fazla sorulan sorular hakkında detaylı olarak bilgi vereceğiz.

Adana Yüreğir Evde Ek İş

Adana’da Evde Sabun Paketleme İşi 2022

Evde ek iş olarak yapılan paketleme işlerinin başında sabun paketleme işi gelmektedir.

 • Firma paketlenecek malzemeyi kargo ile evinize teslim eder.
 • Kutunun içinde sabun paketlemesinin nasıl yapılacağını anlatan yönerge bulunmaktadır.
 • Sabunlar; kokusuna, şekline, kullanım alanına göre gruplandırma yapılır. Her biri farklı kutulara yerleştirilir.
 • Gruplandırmadan sonra süsleme işlemi tamamlanır.
 • Kargoya verilir. Firmaya gönderilir.

Bu şekilde sabun paketleme işlemi tamamlanmış olur.

 

Paketleme işlerinde firmalar verilen işin zamanında teslimine büyük önem vermektedirler. Güven son derece önemlidir. Paketleme bittikten sonra eksiksiz olarak ürünler teslim edilmelidir. Elinizde artan ürün kalırsa da eksiksiz olarak firmaya teslim edilmeli. Güven sağladığınız takdirde paketlenecek yeni ürünler alabilirsiniz.

 

 Evde Sabun paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde sabun paketleme işi yaparak ayda ortalama 2000-2500 TL kazanabilirsiniz. Paketleme işlerinde hız çok önemlidir. Ekibinizi oluşturabilirsiniz. Bu durumda kazanacağınız para da artacaktır. Ekip daha hızlı ve sistemli çalışacağından paketleme işi daha çabuk bitecektir.

Sabun paketleme işleminde ortalama kazanç sistemi şu şekildedir:

150adet           1000 TL

350 adet           2500 TL

550 adet           4000 TL

1500 adet        8000 TL

Belirtmiş olduğumuz ortalama kazanç sistemi yapılan paketleme işine ve miktarına göre değişmektedir. Grupla yapılan işlerde miktar arttığından kazanç da doğal olarak artacaktır.

Adana’da Kına Paketleme İşleri

Düğün sezonu açıldığında çeyiz ve düğün malzemeleri satan mağazaların evlere ek iş verdikleri işlerin başında evde kına paketleme işi gelmektedir.

Kına paketleme işi genelde sezonluk olsa da iyi para getirir. Paket başı ücret verilmektedir. Paket sayınız fazlaysa aylık 2000 TL kazanabilirsiniz.

 • Kına paketi yapmak için kınalar bir çuval içerisinde evinize teslim edilir.
 • Paketleme için gerekli malzemeler ( eldiven, kına ölçüm bardağı, şeffaf poşet ya da kına kesesi)
 • Ölçüm bardağı ile kınalar şeffaf poşete ya da kına kesesine doldurulur.
 • Ağızları dökülmeyecek şekilde kapatılır.
 • Kutulara yerleştirilir.
 • Firmaya teslim için kargoya verilir.

Kına paketleme işi sezonluk bir iş olsa da bu dönemde bir ekip oluşturursanız aylık 2000-3000 TL kazanabilirsiniz.

 

 Adana’da Paketleme İşine Başvuru Nasıl Yapılır? 2022

Adana’da evde paketleme işini neredeyse tüm firmalar yapmaktadır. Başvuru için firmalara şahsen başvuru yapmanız tavsiye edilir. Firmaya gidip evde ek iş almak istediğinizi bildirirsiniz. Firma size evde yapılacak ekiş ile ilgili bilgilendirme yapar. Şahsen başvuru ile evde ekiş alma şansınız daha fazla olacaktır.

Adana Kazancılar Çarşısı da Adana için önemli iş sahasıdır. Farklı esnaf grupları bulunmaktadır. Esnaflar da işleri yetiştiremedikleri durumlarda evde paketleme işleri yapmak isteyenlere ekiş vermektedirler. Evde paketleme yapmak isteyenler Kazancılar çarşısına da gidip buradan ekiş alabilirler.

Kazancılar Çarşısı Seyhan/ Adana

İŞKUR ile de evde ek iş olarak paketleme işlerine başvuru yapabilirsiniz. İŞKUR evinde ekiş yapmak isteyen ev hanımlarına maddi kazanç sağlamaya devam etmektedir. İŞKUR  sadece bayanlara ev hanımlarına değil isteyen herkese evde ekiş vererek iş imkanı sağlamaktadır. Özellikle salgın hastalık nedeniyle dışarıda çalışamayan kişiler de İŞKUR aracılığıyla paketleme işi alarak geçimlerini temin edebilirler.

 İŞKUR evde paketleme başvurusu için yapmanız gereken; 

 • En yakın İŞKUR ‘a giderek işbaşvuru kaydınız oluşturulur.
 • Yapabileceğiniz, size uygun olan işler tanımlanır.
 • Evde paketleme işlemi yapmak istediğiniz de ise evde paketleme başvuru formu doldurulur.

Paketleme işi çıktığında İŞKUR evde paketleme formundan iletişim bilgilerinizle size ulaşır.

 

Adana’da Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde paketleme işi oldukça kolay ve zevkli bir iştir. O yüzden birçok kimse paketleme işi yapmaktadır. Özellikle günümüzde firmalar pandemi dolayısıyla evlere paketleme verme işini artırmışlardır.

Evde paketleme işi olarak en fazla verilen işlerin başında pamuk paketleme işi gelmektedir. Adana pamuğun hasat mevsiminde ülkemizin farklı illerinden insanlar pamuk toplamaya gelirler. Toplanan pamuklar firmalara gönderilir.

Firmalar da ürünleri evde paketleme işi yapmak isteyenlere gönderir. Çuvalla giden pamuklar ilk önce temizlenir. Temizlendikten sonra kutulara yerleştirilir. Firmaya gönderim için kargoya verilir.

Eliniz hızlıysa ve bir grubunuz varsa evde ek iş olarak paketleme işinden ayda 4000-5000 TL kazanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Adana’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2022” üzerine 8 yorum

 1. ADANA’DA AILEMLE YASIYORUM.EVDE PAKETLEME YAPMA ISINE TALIBIM.YORUMUMA EN KISA ZAMANDA YANIT VERILMESINI ISTIYORUM.ISE COK IHTIYACIM VAR.

  Yanıtla
 2. Adana Yüreğir de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var dönüş yaparsanız minnettar kalirim

  Yanıtla

Yorum yapın