Sürgülü PVC Pencere Modelleri

Sürgülü PVC Pencere Modelleri İnsanların kullandıkları yapıların inşasında farklı malzemeler kullanılır. Kullanılan malzemelerin başında PVC gelmektedir. Sert plastik olarak bilinen bu malzemeler son derece sağlamdır. Bundan dolayı yapılarda ahşapların yerine kullanılmaya başlanmıştır. PVC profillerinden çok sayıda ürün elde edilmekte ve bunlar da yapılarda sıklıkla kullanılır. Kapı ve pencere gibi yapıların temel ürünleri PVC’den yapılmaktadır. Sürgülü pvc farklı modeller ile karşımıza çıkar ve insanlar kendi istek ve ihtiyacına göre bunlar arasında tercih yapar. Özellikle pencerelerde birçok model seçeneği bulunur. Sürgülü PVC pencere modelleri de bunlar arasında çok önemli bir yer tutar. Söz konusu modeller insanların hem zevklerine hem de ihtiyaçlarına hitap ettiği için çok fazla tercih edilmektedir.

Sürgülü PVC Pencere Modelleri ve Ray Sistemi​

Sürgülü PVC pencere modelleri insanlar tarafından isteğe bağlı nedenlerden dolayı tercih ediliyor. Bunlardan bir tanesi söz konusu ürünün kullanışlı olması iken diğer ise ürünün bir ihtiyacı etkin olarak karşılamasıdır. Bu model pencereler genellikle yeterli alanın olmadığı durumlarda kullanılmaktadır. Sürgü sistemi sayesinde pencerelerin açılması için herhangi bir alana ihtiyaç duyulmaz. Bunun yanında bu pencereler de son derece yüksek bir performans ile hem ısı hem de ses yalıtımı yapmaktadır. Bu özelliğiyle diğer pencerelerden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Bunların dışında sürgülü modellerin farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Bu seçenekler insanların istedikleri renk ve modelleri ulaşmasını sağlar. Söz konusu durum ise yapıların insanların zevklerine uygun bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Sürgülü PVC Pencere Modelleri ve Yalıtım Oranları​

Sürgülü PVC pencere modelleri içerisinde pratik kullanıma imkan veren ray sistemleri bulunur. Pencereler bunların üzerinden hareket ederek açılıp kapanmaktadır. Sürgüler bu ray sistemleri oluşturmaktadır. Sürgülü pencereler yapılarda çok ciddi bir yalıtım sağlamaktadır. Bu yalıtım oranları sayesinde insanlar yakıttan tasarruf sağlar. Pratik kullanımı, yalıtım imkanı ve dar alanlarda rahatlıkla kullanılması bu model pencerelerin tercih oranını artırıyor.

 

Sürgülü PVC Kapılar ve Pencereler​

 

Sürgülü PVC Kapılar ve Pencereler​

Sürgülü pencereler, temiz, zarif bir görünüm için ince dikey çizgiler içerir. İki ve üç sürgülü kombinasyon mevcuttur teraslarda ve salonlarda tercih edilir. Tam ekran cam, engelsiz görüş ve maksimum havalandırma sağlar. Çift pirinç silindirler ve tam entegre kaldırma rayları düzgün çalışmayı sağlar ve kam kilitleri mükemmel güvenlik sağlar. Takviyeli kanatlar pürüzsüzce süzülür ve temizlik için kolayca çıkarılır. Çift sürmeli kanatlar, kapının / pencerenin her iki tarafının aynı anda açılmasına izin verir. Kullanılabilir tek veya çift cam çıtalar eğimli olacak şekilde özel olarak tasarlanır. Bu tasarım toz birikmesini önler. Kapalı ray kanallarının temizliği kolay ve kanat profili adaptör profili toz girişini engeller. Geniş ve dar yerler için ideal, renkleri ve desen seçenekleri ile özelleştirilebilir. Sonsuz seçenekleriniz var ve kapılarınızı ve pencerelerinizi özelleştirebilirsiniz.

PVC Sürgülü Kapı Sistemleri

Günümüzde en pahalı elde ettiğimiz en çok tükettiğimiz ve en kolay kaybettiğimiz şey enerji. Enerjinin büyük kısmı yaşadığımız mekanlarda iyi yalıtım olmadığı için boşa gidiyor. Bu enerji kaybının en fazla olduğu kısım ise kapı ve pencereler. PVC sürgülü kapı sistemleri ile enerji kaybını en aza indirmek mümkün. PVC sürgülü kapı donanımı doğa için ve bütçeniz için yapacağınız en iyi yatırımlardan biri olabilir. Enerji kaybının en fazla olduğu geniş açıklıklarda bahçe, balkon, teras gibi PVC sürgülü kapı kullanımı tavsiye ediliyor. Aynı zamanda kullanıldıkları mekanlara geniş görüş açısı ile ferahlık katıyorlar. Bahçe, balkon, teras gibi açıklıklarda dış mekanlarla iç mekanlar arasında bütünlük sağlıyor. PVC sürgülü kapı sistemleri sayesinde şık, konforlu, ekonomik ve doğa dostu yapılar inşa edebilirsiniz.

 

PVC Sürgülü Kapı Sistemleri

 

PVC Sürgülü Kapı Ve Teknoloji

Son teknolojiler kullanılarak üretilen PVC sürgülü kapı ve pencereler kolaylıkla hareket edip açılıp kapanır. İki kanatlı olabileceği gibi isteğe bağlı olarak daha tek kanatlı da olabilir. PVC sürgü kapılarda kullanılan sızdırmazlık parçalar conta ve aksesuarlar son teknoloji ürünüdür. Bu sayede rüzgar, yağmur, ses yüksek oranda dışarıda kalır. Ortalama 40dB’le kadar ses geçirmezliği sağlar. Yüksek mühendislikle üretilen panellerdeki odacık sistemleri şiddetli hava koşullarında dahi sizin için yalıtım sağlar.

PVC Sürgülü Kapı Ve Dekorasyon

Tek cam ve çift cam kullanılabilme seçeneğiniz vardır. İstediğiniz renk kasa seçeneği ile tüm mekanlarda kullanabileceğiniz PVC sürgülü kapı sistemleri yaşam alanlarınıza şık bir görünüm sağlar. Balkon, teras, bahçe gibi geniş aralıklar için kullanabileceğiniz gibi iç mekanlarda da farklı amaçlarla kullanılabilir. Evinizin ya da ofisinizin bir odasını salon, hol gibi alanlarını bölerek kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Kış bahçeleri veya hobi alanları tasarım uygulamalarında da rahatlıkla kullanılabilir. PVC sürgülü kapı montaj kolaylığı ile de hayalinizdeki mekanlara kavuşmanızı kolaylaştırıyor. İç mekana uygulanacak PVC sürgülü kapılar buzlu cam veya desenli camlar seçerek kişiselleştirebilirsiniz . Bu teknoloji ürünlerini oldukça makul fiyatlarla bulabilirsiniz.

 

 

Sürgülü PVC Pencere Modelleri

Yorum yapın