Senetle Borç Veriyorum Kefilsiz Ön Ödemesiz

Para lazım olduğunda bankaya kredi başvurusunda bulunulur; ama bankalardan kredi alamıyorum diyorsanız ve buna rağmen nakit paraya ihtiyacınız varsa o zaman borç para alabileceğiniz, senetle kredi çekebileceğiniz bazı yöntemler açıklamak istiyoruz.

Türkiye’de bankalar aslında çok kolay bir şekilde Kredi verirler; ama kara listeye girmiş kişilere ve çok fazla borçlanmış kişilere bankalar kredi vermez. Bu kişilerin nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için artık son çare olarak banka haricinde para bulma yollarında başvuru yapmaları gerekmektedir.  Uyarı: Banka dışında kredi arıyorsanız sadece yasal olmayan yollara başvuru yapmanızı ve Kanuni haklarınız çerçevesinde para bulmanıza tavsiye ederiz.

senetle para veren yerler 2021 (Şipşak Borç Para)

Senetle borç para veriyorum diyenlere dikkat ediniz

Gerek internet üzerinde olsun gerekse gerçek ticari hayatımızda olsun bazı yerlerde borç para ilanları görebilirsiniz. Borç veriyorum diyerek ilana çıkan şahıslar ya da kimseler genel olarak bazı özel şartlar dahilinde kredi çıkartıyorlarsa bir bankalarla yasal çerçevede anlaşmaları varsa bu sorun teşkil etmeyebilir. Fakat kişiler senet imzalatarak faizle borç para veriyorlarsa o zaman bu yasadışı olacaktır ve bu kişilerden uzak durmanızı önemle tavsiye ederiz. O kişiler yerine senetle kredi veren faktoring kurumları ve firmalara başvuru yapıp nakit ihtiyacınızı asgari düzeyde giderebilirsiniz.

Bunların yanı sıra bazı kuyumcular senetle altın satma metoduyla borç para vermektedirler. Senetle aldığımız altınları yine aynı kuyumcu esnafına nakit olarak satıp nakit elde etmiş oluyorsunuz.

Senetle borç para nereden alınır ve şartları nelerdir?

Tefecilerden borç para almak yasal olmadığını ifade ettik. Borç veriyorum diyen şahısların yasal izinler olup olmadığını kontrol ederek Yasal izinleri olanları tercih edip senetle borç para başvurusu yapabilirsiniz. Son olarak sizden bir gelir belgesi, teminat -ipotek isteyebilirler. Bunları sağlamanız durumunda diğer detaylar girmeden aynı gün içerisinde sizlere istediğiniz limitler dahilinde bir nakit para verilecektir.

Kuyumculardan borç para almak için ise kuyumcular ile samimiyetinizi olması mümkünse kuyumcu bir kefil göstermeniz gerekecektir.
Bir diğer uyarı olarak; komisyonla borç para veriyorum diyenler ya da ön ödeme ile borç para veriyorum diyenlerden mutlaka Uzak durmanız gerekmektedir.

Kimse ödeme isterse bilin ki bu kişi %100 sizi kandırmaya yönelik bir işlem yapacaktır. Ön ödeme adı altında sizden paranızı alıp bütün iletişim yollarını kapatacaktır. Son tavsiyemiz olarak; ön ödemesiz komisyonsuz para veren yerleri tercih ederek aynı zamanda yasal yollara kullanım.

“Senetle Borç Veriyorum Kefilsiz Ön Ödemesiz” üzerine 6 yorum

  1. Çok zor durumda kaldım yardımcı olursanız sevinirim yoksa canıma kıyıcam inanki insan bu kadar zorda kalınca ne yapacağını bilmiyor paraya çok sıkıştım acil ihtiyacım var

    Yanıtla

Yorum yapın