Pvc Pencere Fiyatları

Pvc Pencere Fiyatları PVC Poli Vinil Klorür petrol ve tuzdan üretilen yapay malzemedir. Günümüzde geniş yelpazede kullanım alanına sahiptir. Aynı zamanda, PVC’nin pencerelerde de kullanımı söz konusudur. PVC pencereler, çok iyi bir maliyet fayda oranına sahiptir. PVC pencereler dayanıklılık hem de faydalı özellikleri göz önüne alındığında, PVC pencere fiyatları olarak avantajlar sunar. Uzun yıllar kullanım ömrü sunan PVC pencereler, yüksek enerji tasarrufu sağlar. Tüm bunlar göz önüne alındığında bu düşük maliyet de büyük kolaylık sağlar.

Pvc Pencere Fiyatları Güncel

Ekonomik PVC Pencere Fiyatları​

PVC pencere fiyatları değerlendirilirken profil et kalınlığı ve aksesuarlar belirleyicidir. PVC pencereler profil ve kapı üretimi alanında kullanılan alüminyum ve ahşap malzemelere oranla daha dayanıklıdır. PVC malzemesinin dayanımı, tokluğu ve hafifliği onu inşaat sektöründe benzersiz kılar. PVC pencere fiyatları aynı zamanda PVC profilinin beyaz renkte olması ve kaplama olması açısından da farklılık gösterir.

 

PCV pencere fiyatına etki eden faktörler

  • PVC pencerelerde kullanılan cam özelliği ve fiyatı
  • ispanyolet sisteminin özelliği ve fiyatı
  • Mermer çıta profilleri pervaz aksesuar
  • Detay profilleri gibi yardımcı malzemelerin özelliği ve fiyatı
  • İşçilik maliyeti
  • Renkli kaplama tercihi
  • Ürün kalitesi
  • Metre tül Hesabı İle PVC Pencere Fiyatları​

PVC kapı pencere fiyatları

Metretül birimi PVC pencerelerin fiyat listesi belirlemede kullanılan diğer birimidir. Firmalar genellikle, PVC pencere satışında metretül fiyatına dayanarak fiyat belirlemektedir. Belirlenen fiyatın içerisine ana profiller ve destek sacı, conta gibi etkenler de katılır. Ana profiller, kasa, orta kayıt, kanat şeklindedir. Bu bileşenlerin hepsinin toplam metrajları hesaplanır. Çıkan sonuca detay profilleri yani cam, ispanyolet, mermer, poyraz dahil edilmez. Bu sebepten dolayı, iki farklı firmadan verilen fiyatlara dikkat edilmelidir. PVC pencere fiyatları değerlendirilirken sadece metre tül fiyatı dikkate alınmamalıdır.

 

En Ucuz PVC Pencere Fiyatları​

En Ucuz PVC Pencere Fiyatları​

İster bireysel ister toptan alıcı olun, konunun bu kısmını aklınızdan çıkarmayın. En ucuz PVC pencere fiyatları, sağlık durumu gibi konularda merak sahibi olanlar bilmelidir ki ! Gelişmiş teknolojiler ve sıkı uluslararası denetimler ile birlikte bu sorun tamamıyla ortadan kalkmıştır.

Pencere Seçiminde Neden PVC ? PVC pencere, konut inşaatlarında devrim niteliğinde yeniliklerle son 30 yıldır artan bir ivmeyle hayatımızda. PVC pencerenin neden bu kadar popüler olduğunu öğrenmek, faydalarını analiz etmek gerekir. Öncelikle PVC malzemenin hafifliği, hem binaların toplam ağırlığına olumlu etkisi hem de montaj kolaylığı açısından üstünlük sağlar. Ayrıca fark yaratan ısı ve ses yalıtımı özelliklerinin sağlığa olumsuz etkisinden bahsetmek haksızlık etmektir. Sağlam bir ısı & ses yalıtımını herkes ister, 10 dakikalık bir havalandırma ile de sağlıklı bir ortam oluşacaktır.

 

Bu yazımız ilginizi çekebilir: Çift Açılır PVC Pencere 

Yorum yapın