PVC Lambiri (Pvc Panel)

PVC Lambiri ile aydınlatıcının gidişatı fanteziyle sizleri bekliyor. PVC Lambiri, doğru tercihler ile evinize rahat bir ortam yaratır. PVC Lambiri ile evinize yeni bir hava katabilir ve yapabileceklerinize başlayabilirsiniz.

Pvc Lambiri Nedir

PVC Lambri diğer adı Pvc Panel genellikle ahşap, kiremit, taş gibi diğer malzemelere alternatif olarak kullanılan bir malzeme türüdür. Çok dayanıklı, suya dayanıklı, yanmaz ve böceklere karşı dayanıklı olması gibi birçok avantajı vardır. PVC panelleri takmanın en iyi yolu bir bağlantı sistemidir. Günümüzde en popüler sistemlerden biri, parçaların bir araya getirilerek bütün bir levha oluşturacak şekilde yapılan geçmeli panellerdir. Geçmeli kilit panelleri, montajı kolay olduğu için evinizi veya bina duvarınızı bitirmenin en uygun maliyetli yollarından biridir.

Pvc Lambiri Nedir

PVC Lambri, ekonomik, çevre dostu ve sürdürülebilir bir ürün olması nedeniyle akustik yalıtım için en yaygın kullanılan malzemedir. PVC Lambri, evlerde kullanılmak üzere uyarlanmış bir akustik yalıtım türüdür. PVC panellere PVC tavan panelleri de denir. PVC panelin fiyatı genellikle diğer malzemelere göre daha düşüktür. PVC tavan panelleri su geçirmez ve yangına dayanıklıdır. Ayrıca, mükemmel bir ısı yalıtım etkisine sahip oldukları için enerji tasarrufu da sağlayabilirler. Böylece odadaki sıcaklık kış ve yaz aylarında daha istikrarlı olur.

 

PVC, birçok endüstride kullanılan çok yönlü ve esnek bir malzemedir. PVC Laminatın dayanıklı ve uzun ömürlü bir döşeme yüzeyi sağlamak için ticari binalarda döşeme malzemesi olarak kullanılabileceği iyi bilinmektedir.

Pvc Lambiri Fiyatları

 

PVC Lambiri Hakkında Bilgiler

PVC, inşaat endüstrisinde en popüler malzemelerden biridir. Sadece hafif değil, aynı zamanda kurulumu ve bakımı da kolaydır. PVC Pencere çerçeveleri, evlerde dış cephe kaplaması, sıhhi tesisat boruları ve oyuncaklar dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılan polivinil klorürün kısaltmasıdır. PVC endüstrisi, DuPont tarafından tanıtıldığı 1940’lardan beri varlığını sürdürmektedir. Ne yazık ki bu malzeme, bazı kullanımlar için onu istenmeyen kılan bazı ödün veren niteliklere sahiptir.

PVC Paneller, ahşap, metal ve alçıpan yerine kullanılan bir tür sert yapı malzemesidir. Ahşap gibi görünmesi için yapılmış uzun ömürlü sentetik bir malzemeden oluşur. PVC panellerin yüksek maliyetleri genellikle kurulum sürecinden kaynaklanmaktadır. PVC paneller, kurulumu kolaydır ve herhangi bir şekil veya boyutta kesilebilir. Bunun için kendin yap ev sahipleri için mükemmel bir seçimdir. Dayanıklıdırlar, su geçirmezdirler ve geniş bir renk yelpazesine sahiptirler. PVC paneller, çok yönlülükleri ve dayanıklılıkları nedeniyle son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Birçok ev geliştirme projesi için mükemmel çözümdürler.

 

Pvc Lambiri Fiyatları

  • Pvc Labiri Fiyatı : 1 Metre 26 TL
  • Renkli Pvc Labiri Fiyatı : 1 Metre 40 TL

PVC Lambiri Fiyatları birçok faktör tarafından belirlenir. En önemli faktör PVC Panelin türüdür. Örneğin, malzemenin et kalınlığı fiyatı belirleyen en önemli kriterdir. Pvc Hammadde fiyatları, birçok nedenden dolayı son birkaç yılda artış sağladı. Bu hammaddelere olan talep de Türkiye pazarında yüksektir. Ülkemizde üretim yapan PVC fabrikalarının bir çoğu Panel Lambiri üretimini granül hammadesi ile üretmektedir. Yani geri dönüşüm malzemesi ile daha düşük maliyet ile üretim gerçekleşir. Fabrika çıkışı ideal en ve uzunluk şu şekildedir En 20 cm  Boy 6 metredir. Ortalama Türkiye Pvc Lambiri Fiyatları ise 30 Metre Boyu 20 Cm eni olan bir labiri 6 m2 alan kaplar ve fiyatı 800 TL civarındadır. Aldığınız ürün ekstra renkli kaplama ürün ise fiyat daha da artacaktır.

PVC Panel

Yorum yapın