PVC Balkon Kapısı

PVC Balkon Kapısı; PVC balkon kapıları çeşitli şekillerde kullanılabilir. Genellikle modern veya çağdaş bir görünüme sahip olmak isteyen kişilerin evlerinde kullanılırlar. Ayrıca eski bir eve değer katmak isteyenler içinde PVC Balkon Kapısı ideal bir tercihtir.

PVC Balkon Kapısı Fiyatları

Balkonunuz için yeni bir sürgülü kapı arıyorsanız, PVC Sürgülü Kapılar iyi bir seçenektir. Bir çok kapı türünden daha ucuzdurlar ve birçok fayda sağlarlar. PVC Balkon Kapıları daha ucuz olabilir ancak dezavantajları da vardır. Örneğin kalite camla aynı değildir ve sızdırma riski vardır. Bu sepele kaliteli çift çam kullanmanızı öneriyoruz

PVC Balkon Kapısı Fiyatları : Bu tip kapı fiyatları 36-42 inç x 80 inç arası standart ölçüler için 800-1500 TL arasında değişmektedir.

Bir PVC balkon kapısının gerçek fiyatını bilmek için öncelikle boyutunu bilmeniz gerekir. Balkon kapınızın ölçüsüne göre fiyat değişmektedir. En küçük boyut 120cm x 200cm’dir ve maliyeti yaklaşık 1000 TL’dir. Daha büyük boyutlar daha pahalıdır, ancak aynı zamanda daha güvenlidirler. (Pvc Cam Balkon)

PVC Balkon Kapı Kilidi

Balkon kapı kilidiniz için bir anahtarınız veya kodunuz olması önerilir. Bu şekilde, yalnızca erişimi olan kişiler içeri girebilir. Kilidiniz için bir anahtarınız veya kodunuz yoksa ? Evinize erişimi olan herkesin balkon kapısından içeri girip potansiyel olarak zarar verebileceği anlamına gelir.

PVC Sürgülü Balkon Kapıları

PVC Sürgülü Balkon Kapıları Fiyatları

Geçmişte PVC Sürgülü Balkon Kapıları sadece modern ve yeni evlerde görülüyordu. Modern ve yeni inşaatçılar onları kullanmak istedi ve eski evlerini yenileyen bazı insanlar da onları istedi. Piyasada çeşitli amaçlara yönelik birçok balkon kapısı çeşidi bulunmaktadır.

PVC Sürgülü Balkon Kapısı, kasanın her iki yanında kayar açılıp kapanan bir kapı çeşididir. PVC sürgülü balkon kapısı, çeşitli polivinil klorürden yapılmıştır, bu nedenle PVC sürgülü balkon kapısı adını alır. Bu tip kapılar genellikle balkonlarda kullanılır çünkü hareketli parçası yoktur ve bu nedenle az bakım gerektirir.

PVC Sürgülü Balkon Kapısı, yatay olarak açılabilen sürgülü kapı çeşididir. PVC Sürgülü Balkon Kapısı, düşük bakım maliyetleri ve dayanıklılık gibi birçok avantajı olan çevre dostu bir malzeme olan polimerden yapılmıştır. Bu tip kapı fiyatları seçtiğiniz modele göre değişmektedir. Bazı modeller daha geniş açılıp daha büyük ebatlara sahip olacak şekilde tasarlandıkları için diğer modellere göre daha pahalıdır. Fiyatlar ayrıca inşaatta kullanılan malzemelerin kalitesine de bağlıdır. Tipik olarak, fiyatlar 1000 ile 1500 (TL) arasında değişmektedir.

PVC Balkon Kapılar

 

PVC Balkon Kapısı daha ucuzdur, daha hafiftir ve sarkma veya deformasyon daha az görülür. Sıcağa ve soğuğa daha dayanıklıdırlar. PVC sürgülü balkon kapısı en yaygın kapı türüdür. PVC Balkon Kapısı çeşitli stil, renk, uzunluk ve tasarımlarda mevcuttur. PVC Sürgülü Balkon Kapısı Fiyatları, satın alacağınız kapının uzunluğuna veya rengine göre değişiklik gösterebilmektedir.

PVC sürgülü balkon kapıları ağır hizmet tipidir, dayanıklıdır ve diğer sürgülü kapı türlerine göre daha az bakım gerektirir. Ayrıca alüminyum muadillerine göre daha ekonomiktirler. PVC Balkon Kapıları aslında piyasada o kadar yeni değil – bir süredir piyasadalar. Ancak bu tip kapılar konut sektöründe yeni yeni popüler olmaya başlamıştır. Düşük maliyetli PVC Sürgülü Balkon Kapıları, bu ürünlerin son yıllarda artan üretimi sayesinde artık ev sahiplerinin kullanımına sunulmuştur.

PVC Sürgülü Balkon Kapıları tipik olarak her bir panelin altında, genellikle kapı çerçevesinin bir tarafına veya her iki yanına yerleştirilmiş bir kilit ile gelir. Bu kilit, kaydırıcınızı güvenli bir şekilde kapalı tutmanızı sağlarken, istediğiniz zaman temiz havanın evinizde dolaşmasına izin verecek kadar açık bırakabilirsiniz.

Yorum yapın