Peşinatsız Vadeli Araba Satan Galeriler

Peşinatsız taksitle araba veren galeriler arayanlar için en uygun ikinci el otomobil satan yerleri yazdık. Peşinatsız vadeli araba satan galeriler genelde kişilerde kredi notu, gelir belgesi, adres gibi önemli şartları isterler. Araç alım satım işi yapan galericiler genelde nakit parası olmayanlar için belli şartlar karşılığında peşinatsız araba satmaktadır. Bu şekilde araba almak isteyenlere, taksitle araba satışı konusunda yardımcı olunmaktadır.

Tabi her ilde bu taksitli satışları yapan galericiler yoktu; daha çok İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Kocaeli, Adana, Mersin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Samsun, Batman, Trabzon, Eskişehir, Muğla, Manisa gibi büyük illerde senetle araba satılmaktadır.

Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

2021 yılı itibari ile araç kredilerinin faizleri çok yükseldi. Bu nedenle birçok kişi artık peşinatsız ve elden taksitle araç almaya başladı. Elden taksitle araba satan galeriler bu avantaja ek olarak ayrıca peşinat da istemeyebilmektedir. Ya da müşterinin elindeki eski araç peşinata sayılmaktadır. Yani her türlü nakit para vermeden ve kredi çekmeden elden taksitle araç satın alabiliyorsunuz.

Peşinatsız araba n1asıl alınır diye merak ediyorsanız; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Konya, Adana, Diyarbakır, Konya, Eskişehir, Mersin, Antalya, Sivas, Kayseri gibi büyük illerde bulunan oto galericilere kefil ya da esnafın tanıdığı biri ile gitmeniz yeterli olacaktır. Kefil senetleri imzalarken sizin için kefilli senet imzalayacak ve parayı sizden alamayacak olan esnaf için bir güvence olacaktır.

Peşinatsız araba nasıl alınır hakkında çok daha fazla detay için aşağıdaki adrese bakınız lütfen: https://www.ekonomistr.com/pesinatsiz-taksitle-araba/

Senetle Araba Veren Galeriler

İzmir’de otokent sitesi, İstanbul’da Zeytinburnu araba pazarı ya da Ankara ve diğer tüm şehirlerde senetle araba veren galeriler vardır. Bu galericiler sizden sadece gelir belgesi, kimlik belgesi, sicil durumu talep ederler.  Bu şekilde birkaç şart isteyen galeri sahipleri elden taksitler ile vadeli araba satışı yapmaktadır. Senetleri ödeyemediğinizde ise size bazıları ek süre verirler. Ama yine borcunuzu zamanında ödemezseniz bu sefer icra gelip arabanızı elinizden alabilirler. Bundan dolayı ucuz araba ya da pahalı marka araba alırken ödeme gücünüze göre araba satın alın.

vadeli araba satan yerler

Peşinatım Yok Araba Almak İstiyorum

Peşinatım yok ondan dolayı hiç peşinatsız araba satan yerler ve galericilerden araç almak istiyorum diyenlere bazı tavsiyelerde bulunmak ve nakit satın alınan arabalar kadar ücret ödeyerek araba almalarını sağlamak için önerilerde bulunuyoruz. Buna göre, elinizde kredi puanını gösteren bir belge, ikametgah adresi ve varsa bir gelir belgesi ile araba satan yerlere başvuru yapıp, senetle peşinatsız araba satın alabilirsiniz.

2000 tl peşinatla araba veren galeriler

Ön ödeme yapacak gücünüz yok ama her ay düzenli 2000 TL peşinatla araba alabilirim diyor musunuz? O zaman 2000 tl peşinatla araba veren galeriler sizin için uygun koşullarda 5-10 yaş arasında araba satmaktadır. Hiç peşinatsız araba almak isteyenlere, 500 TL taksitle araba, 1000 TL peşinatla araba, 1000 TL taksitle araba, 24 ay, 36 ay ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile araba satışı yapılabilmektedir.

Özellikle nakit parası olmayanlar ve kredi kartı da kullanmak istemeyenler için ön ödemesiz yani peşinatsız geri kalan ödemeler de elden taksitle yapılmak kaydı ile araba satılabilmektedir.

peşinatsız taksitle araba 2021

Peşinatsız Elden Taksitle Araç Satan Yerler

İkinci el konusunda iyi bir araç almak isteyenler genelde Fiat, Renault, Opel gibi markaları tercih etmek durumunda kalmaktadır. Çünkü, bu araçlar dışında özellikle; Audi, Mercedes, Wolksvagen gibi üst model araçlar belli bir peşinat karşılığında teslim edilmektedir.

Daha çok yerli ürünler olan Fiat doblo, Sembol, Clio, ya da Ford Cornnet, Fordun diğer markaları, Renault, Citroen, Honda, Hundaı gibi markalar ilk olarak tercih edilmektedir.

Galericiler de zaten çok pahalı olan araçları sıfır km araçlar gibi görüp onları elden taksitle satmak istemezler, bunun yerine araçlar içinde ucuz olanları yani uygun olanları ön plana koyarak müşterilerine onlardan vermek isterler. Şahin, Doğan, murat, Kartal, toros gibi araçlar elden taksitle ve peşinatsız satılan araçlar içinde en fazla ticareti yapılan araçlardır.

Peşinatsız Vadeli Araba Satan Galeriler 2020

2. El Vadeli Araç Nasıl Alınır

Bunun için bulunduğunuz şehirde bulunan birçok galerici size senetle araba satışı yapacaktır. Eğer hiç peşinatınız yoksa o zaman biraz daha zorlanma durumunuz olabilir; fakat peşinatsız araba almak istiyorum diyorsanız kredi puanı, gelir belgesi ile başvuru yapmalısınız. Yoksa yabancı kişilere güven sorunu olduğu için galericiler de elden taksitle ve peşinatsız araba satmazlar.

vadeli otomobil

 

Taksitle Araba Almak İstiyorum

Taksitle araba almak istiyorsanız; öncelikle galericilere gitmeniz gerekmektedir.

Vadeli araba nerede satın alınır diyenler için; İzmir, Şanlıurfa, Malatya, Mersin, Adana, Konya, Aydın, Manisa, Diyarbakır, Samsun, Eskişehir, Muğla, Bursa, Kocaeli, Uşak, Isparta, Erzurum, Edirne, Kayseri, Çanakkale gibi şehirlerin tamamında bulunur.