Ön Ödemesiz Senetle Borç Para Verenler ve Yerler

Bankalardan kredi çekemeyen kişiler genelde çaresiz kaldıklarında tefecilerden borç almayı kabul ederler. Her ne kadar yasal olmasa da ön ödemesiz senetle borç para evren kişilerden para almak  ya da ön ödemesi olmayan krediler çekmek için başvuruda bulunurlar.

Peki dolandırıcılara para kaptırmamak adına, ön ödeme, dosya masrafsız, kurye parası olmayan yani masrafsız olan borç para ve kredi söz konusu mudur? İnternette ya da gerçek hayatta kimseye para göndermeden önce mutlaka aşağıdakileri okuyunuz ve ondan sonra senetle borç para talebinde bulununuz.

Hiç Masrafsız Ön Ödemesiz Senetle Kredi Verenler

Bazı tefeciler daha doğrusu direkt dolandırıcı demek daha doğru olacaktır. Bunlar; genelde dosya masrafı, kurye masrafı, imza parası, komisyon ücreti peşinatı, ve daha birçok masraf çıkartarak sizden ön ödeme talep ederek değişik ödeme yöntemleri kullanırlar. Ama parayı hesaba attıktan sonra siz onlara bir türlü ulaşamazsınız. Bundan dolayı size kredi çıkartacak kişi ya da kurumların ön ödeme istememesi gerekmektedir. Buna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ön Ödemesiz Kredi Çıkartan Firmalar

Bazı kredi danışmanlık firmaları sizden ön ödeme istemezler. Bunun yerine kredi onaylandıktan sonra sizden komisyon adı altında bir masraf isterler. Bu masrafın diğer adı komisyondur. Banka ile sizin aranızda aracılık yaparak bir nevi kredi danışmanlık hizmeti sunarlar. Bu şekilde kredi siciliniz bozuk olması yüzünden kredi çekemediğiniz bankadan kredi çekmenizi sağlarlar. Bu şekilde acil nakit ihtiyacınızı da gidermiş olursunuz.

Komisyonla Kredi Çıkartılır 2019

Bu şekilde özellikle fecebookta ya da değişik mecralarda ilanlar görmüş olabilirsiniz. Ama şundan emin olabilirsiniz; bu ilanların tamamı dolandırıcıdır. Eğer komisyonla ön ödemesiz kredi çekmek istiyorsanız mutlaka yüz yüze hizmet veren firmalara başvuru yapmalısınız. Bu firmalar aynı zamanda yasal olarak çalışırlar. Hem de fatura kestikleri için sizi dolandırma şanları da olmaz. Bankalar ile sizin aranızda bulunan kredi sorunlarını en aza indirmek, ne kadar kredi çekebileceğinizi hesaplamak üzere çalışma yapan bu firmalar, sizin acil nakit sorunlarınıza da çözüm yolları bulmaktadır.

 

Kredi Sicili Bozuk Olanlar Nereden Nakit Bulabilir

Ön ödemesiz kredi çekmek istiyorum diyenler, acil nakit lazım diyenler eğer bizim tavsiye ettiğimiz kişi ve kurumları bulamadıysa kendileri nakit sorunlarını kısmi çözüm bulabilirler. Şimdilerde senetle telefon ve senetle altın satışı oldukça artmış durumdadır. Siz de kuyumculardan senetle altın satın alıp bunları aynı gün içinde satarak nakit para bulabilirsiniz. Yine senetle telefon alıp bunun kutusundan çıkarmadan başka bir telefoncuya satabilir ve nakit bulabilirsiniz. Bu da size sunacağımız pratik para bulma yollarından birkaçıdır.