Kredi Notu Düşük Olanlara Colendi İle Kredi Veren Bankalar

Bankalar kredi notu düşük olanlara kredi 2018 vermediğini biliyoruz. Ama colendi sistemi ile kredi notu düşük olanlara colendi ile kredi veren bankalar müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Colendi ile kredi nasıl çekilir, kredi sorunları nasıl halledilir buradan detaylı yazdık.

Öncelikle kolay kredi veren bankalar ile çalışması söz konusu olan colendi sayesinde birçok kişinin kredi çekmesi sağlanacaktır. Özellikle fiziksel findeks puanı düşükler için bu uygulama müthiş sonuçlar getirecektir. Peki colendi nedir, nasıl çalışır?

Senetle Kredi Veren Şirketlere Bakınız.

Anında kredi veren bankalara mutlaka bakın.

Banka müdürü isterse hemen kredi verebilir tıkla öğren.

Ön ödemesiz borç para verenler için buraya bakın.

Kredi notu düşük olanlara collendi ile hemen 40 bin kredi tıkla

Senetle kredi veren bankalar bakınız.

Colendi İle Kredi Çekmek Artık Daha Kolay

Colendi nasıl çalışır sorusuna yanıt verdiğimizde eski tür kredi çekmek ve kredi başvurularının nasıl değerlendirildiği hakkında da bilgi sahibi oluyorsunuz. Şu anda bankalar sadece KKB bünyesinde çalışan findeks üzerinden kredi skoru incelemesi yapar ve kredi notu düşüklere kredi çıkartmaz. Findeks kredi puanı hesaplarken kişilerin sadece finansal kurumlar ile olan ilişkilerini inceler. Onların kredi çekme, ödemelerini, kredi kartı kullanım alışkanlıklarını detaylı incelere ve ortaya bir puan çıkartır. Bankalar da bu puana göre kredi verir ya da vermez. Ama bazı müşteriler var ki; maddi durumu iyi, harcamaları oldukça bol ama kredi notu düşük olduğu için kredi çekemiyorum diyor. Bu kişilerin hakkettikleri kredileri colendi sayesinde çekeceklerini ifade edebiliriz.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 yılı için araştırması yapanlar hep hayal kırıklığı yaşadılar.Çünkü bankalar sicili bozuk olanlara, findeksi kötü olanlara kredi vermez. Ama banka farklı bir değerlendirme yaparsa o zaman kişiye kredi verebilir. Nasıl Mı?

Colendi Kişilerin Tüm Hayatını Takip Ederek Not Belirler

Findeks sistemi sadece kişilerin bankalar ile olan ilişkilerini belirleyip puan verirken, colendi ise özellikle akıllı telefonlar vasıtası ile kişilerin tüm ekonomik faaliyetlerini inceler, kişilerin hangi mağazalardan alışveriş yaptığını, günlük haftalık ve aylık yapmış olduğu harcamaları, yaşam koşullarını, neyi sevip sevmediğini, hangi alanlarda çalıştığını, hangi aktiviteleri yaptığını inceler. Bunu da akıllı telefonlar sayesinde takip eder.

Bir banka müşterisinin geliri çok iyi iken, kredi notu kötü olabilir. Hatalı işlemler nedeni ile kredi puanı düşen birçok kişi var. Ama colendi bu kişinin iyi bir yaşam koşulu olduğunu, parayı harcamayı sevdiğin, ve en önemlisi de bankanın vereceği krediyi ödeyebilecek gücü olduğunu inceler ve bunu bankaya sunar. Banka da sadece findeks ile değil aynı zamanda colendi ile çalışarak kişiye kredi çıkartmayı kabul eder.

Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekebilirim?

Birçok banka müşterisinin kredi notu 800,900,1000 puanın altında, Findekse göre kara listeye girmiş durumda, ya da kredi notu çok riskli hatta kredi notu sıfır olarak görülmektedir. Ama bu kişi iyi bir gelir belgesine, güzel bir işe sahip; ama banka bunlara bakmadığı için kredi vermiyor. Bunun çözümü ise oldukça basit. Colendi sistemi ile banka çalışınca kişinin tüm bilgileri eksiksiz olarak öne serilir ve banka da bundan dolayı ikna olarak kişiye istediği limitte kredi verir.

Colendi Sistemi Güvenli bir sistemdir; özellikle blok zinciri sisteminin alt yapısından yararlandığı için oldukça sağlam bir sistem denilebilir. Blockchain sistemi denilen akıllı telefon alt yapı platforumu ile çalışan colendi sistemi müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama noktasında iyi işler çıkaracak gibi görünüyor.