İstanbul’da Kredi Kartsız Senetle Telefon Satan Yerler

İstanbul içinde senetle telefon satan yerler ve mağazalar bulunmaktadır. İstanbul’da senetle iphone, samsung, arçelik, beko, sony gibi daha birçok cep telefonu kredi kartsız elden taksitle satan mağazalar vardır. Elden taksitle telefon nasıl alınır ve yine elden taksitle telefon almak istiyorum diyenler için 2018 yılına özel indirimli kampanyalar yapan, Güngörler, Şenerler, Mutluevim, Başpınarlar, Evci, Evim, Eve gibi büyük mağazaların senetsiz, evraksız, kefilsiz sunmuş oldukları fırsatları yazdık.

Esenyurt, ZeytinBurnu, Bağcılar Senetle Telefon Satanlar

Bilindiği gibi Esenyurt, Bağcılar, Zeytinburnu, Ümraniye, Dudullu, Fatih, Beykoz, Avcılar, Kadıköy, Pendik, Küçük Çekmece, Büyükçekmece, Kartal gibi bütün semtlerde uygun fiyatlara elden taksitle cep telefonu satışı yapan mağazalar bulunmaktadır. Bunların başında Güngörler gelmektedir. Güngörler sizden kefil istemeden senetle telefon satmaktadır. Bunun yanında Beko bayisi olarak çalışan Bayraktarlar isimli teknoloji mağazası da senetle elden taksitle, ya da istenilmesi durumunda kredi kartı ile uygun vadeli şekilde telefon satmaktadır.

Elden Vadeli Telefon Nasıl Alınır

Elden vadeli telefon satan yerler sizden kimlik belgesi, telefon numarası, adres, telefon gibi iletişim bilgilerini ister. Siciliniz kötü olsa bile bu teknoloji mağazaları sizden bunu istemezler. Senet imzalanacağı zaman sizden bazı durumlarda bir taksit peşinat istenebilir. Ya da isterseniz peşinatsız senetle telefon satışı da söz konusu olabilir.

İstanbul Elden Telefon Satan Yerler Nerede Bulunur?

Her senetle telefon satan teknoloji mağazasının adresi farklı semtlerde bulunmaktadır. Örneğin, Başpınar teknoloji mağazası Zeytinburnu, Hariciye Caddesi, Kaya Sokak no:23 olarak gösterilmiş olup buradan istediğiniz zaman evraksız kefilsiz telefon satın alabilirsiniz.

Esenyurtta senetle telefon satan yerler ve Zeytinburnunda telefon satışı yapan yerler de bulunmaktadır. İster Avrupa Yakası olsun ister Anadolu yakası olsun, senetle telefon almak istiyorum nerede bulabilirim diyorsanız size en yakın mahallede mutlaka satış yapan yerler vardır. Bunun yanı sıra, Mutluevim örneğin kapıda teslim telefon satışı yapmaktadır.

Kredi kartsız telefon satanlar

Senetle Telefon Türkiye geneli

Türkiye’nin Her yerine kargo ödemeli olarak senetle telefon satan mutlu evim sizin aradığınız her şeye cevap vermektedir. Bunun yanında, birevimolsa, Şalan da internet üzerinden senetle telefon satışı yapmaktadır. Toptan taksitle telefon satan yerler olan BEYOĞLU, Tahtakale, Merter, Mahmut Paşa, Kapalıçarşı gibi yerlerde de toptan alımlar yapılabilmektedir.

Kredi Kartı Olmadan Vadeli Telefon

Kredi kartı olmayanlar için biraz uzun vadeler için yüksek ücretler belirlense de birçok teknoloji mağazası halen satış yapmaktadır. Önceleri, Bimeks, Teknosa, Teknolojix, Medimarket gibi büyük mağazalar senetle satış yaparken birkaç yıldır sadece kredi kartına izin verilmektedir.

1melek.com petinya.net Kedi isimleri