İstanbul Ticket SODEXO Bozdurma Yerleri

Çalışmış olduğunuz iş yerinizin marketlerde ya da diğer mağazalarda harcama yapmanız ve kullanmanız için size vermiş olduğu ticket kartları bozdurabilir  2021 yılı boyunca nakit paraya çevirebilirsiniz. Bunun için İstanbul ticket bozan yerler, ticket kırdırma ve özellikle sodexo, edernet, multinet, sedcard, edenred gibi bütün karları paraya çevirebilirsiniz.  Bu firmaların telefon, adres ve iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz. Yemek kartlarını bozdurma işi yapan kişiler ya da firmalar her zaman komisyon almaktadır. En az komisyon alanlar %15 almaktadır. Ticket yemek kartta eğer 200 TL varsa size elden 170 TL verip 30 TL de komisyon alırlar. Bu yönde pazarlık yapabilir düzenli ticket bozdurma işlemi yaptığınızda ise size daha fazla avantaj sağlanmaktadır.

İstanbul İçinde Ticket Bozdurma Yerleri

İstanbul içinde, Avrupa yakası, Anadolu yakasında ve ilçeler bazında; Küçükçekmekce, büyük çekmece, Esenyurt, Zeytinburnu, Bağcılar, Avcılar, Fatih, Pendik, Kartal, Beykoz

Kadıköy, Ümraniye gibi bütün ilçe merkezlerinde uygun komisyon oranları ile yemek kart kırdırma işlemi yapan yerler vardır. Yemek kart bozdurma istiyorum diyorsanız elinizde hangi markaya ait yemek kartın olduğu önemli değildir. Birçok marka ki yukarıda saydık aynı komisyonla nakit paraya çevrilmektedir. Bazı kişiler %25, bazıları %20 bazıları da %15 komisyon almaktadır. Artık size teklif sunan kişiler ile pazarlık yapıp elden paranızı alabilirsiniz.

 

Ticket Yemek Kartlarının Geçerli Olduğu Market ve Mağazalar

Ticket yemek kart, ŞOK market, BİM, A101, Migros, Kipa, Pekdemir, Halk Market gibi büyük marketlerde anlaşma yapılması durumunda geçerli olmaktadır. Ama genelde yerel marketlerde geçerli olmaktadır. Bu marketlerde ticket bozdurma da söz konusu olabilir.

Bunun yanında birçok kişi TİCKET kart giyim mağazalarında geçerli mi ya da benzin, mazot, gaz almak isteyenler, ticket ile akaryakıt alınabilir mi diye sormaktadır. Ticket petrol istasyonlarının varsa marketlerinde anlaşmalı şekilde geçebilir ki bu da o bölgede yer alan ve iş yeri ile anlaşması bulunan büyük marketlerin sahip olduğu petrollerde geçerli olmaktadır.

Ticket İle Alışveriş Yapmak Yasaklanıyor Mu?

Yemek çeklerinin zamanında ödenmemesi bazı sorunlara neden oldu. Resteurantların bu durumdan rahatsız olması sonrası ticketlerin alışverişe kapatılması söz konusu olacak. İşte video haberimiz.

Ticket Yemek Kartı Nakit Paraya Çeviren Marketler

Alışveriş için size verilen bu kartları (sodexo, edenred, multinet, sedcard gibi yemek kartlarını aslında ancak market alışverişlerinde kullanabilirsiniz. Ama bazı anlşama sahibi marketler bu ticketleri alışverişsiz bir şekilde sıcak paraya çevirebilirler. Bunun için fabrika ya da iş yerinizin anlaması olan market yetkililerine bunu sorabilirsiniz. Bu şekilde aynı gün içinde komisyonla ticket bozdurma şansı elde edebilirsiniz.

ticket bozdurma  2021

İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, Kocaeli, Kayseri, Mersin, Tekirdağ, Konya, Eskişehir Yemek Kart Bozdurma Yapılan İş Yerleri

Sadece İstanbul’da değil birçok Anadolu şehrinde yani Türkiye genelinde sodexo, sedcard gibi kartları paraya çevirme işlemleri yapılmaktadır. Bunlar için o ilde yer alan marketlerden yardım alınabileceği gibi, özellikle internet üzerinden yemek kart bozan kıran kişileri de bulabilirsiniz.

İnternetten Ticket Karları Nakit Paraya Çevirme

İnternet üzerinden ticket bozan kişiler vardır. Ve genelde yorum yaparak müşterilere ulaşırlar. Siz de güvenilir kişiler ile irtibata kurarak ticket bozan kişilerin iletişim numarası, telefon ve diğer tüm adres bilgilerini bulabilirsiniz.

sodexo ticket bozdurma 2021

multinet ticket kırdırma istanbul 2021

edenred ticket nerede bozdurabilirim

 

“İstanbul Ticket SODEXO Bozdurma Yerleri” üzerine 8 yorum

  1. TİCKET SODEXO SEDCART MULTİNET TOKENFİLEX YEMEK KARTLARİNİZ NAKİTE ÇEVRİLİR YER İSTANBUL UMRANİYE ANADOLU YAKASİ BİLGİ İÇİN YAZABİLİRSİNİZ

    Yanıtla

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri