Garanti Kredi Danışmanlık Hizmetleri

Birçok kişi bankalar ile sorun yaşadığı için artık kendisine kredi çıkartacak komisyonla kredi veren yerleri araştırmaktadır. Kişiler garantili şekilde kredi danışmanlık hizmeti almak istemekte ve vereceği komisyonlarda sorun çıkmamasını istemektedir. Şu aralar birçok firma garanti kredi danışmanlık hizmeti veriyoruz ve güvenilir olarak size kredi çıkartıyoruz diyerek müşterilerine yardımcı olmaktadır. Kredi çekemiyorum, kredi çıkmıyor ya da banka puanım düşük olduğu için banka kredi vermiyor diye şikayetçi olanlar için kredi danışmanlık firmaları içinde yasal olanları ve güvenilir olanları tavsiye ediyoruz.

Garantili Kesin Kredi Çıkartan Danışmanlık Firmaları 2020

Yasa dışı çalışan kredi danışmanlık firmalarından uzak durun. Bu noktada garantili şekilde kredi çıkartan firmalar, komisyonla kredi çektiren yerleri tavsiye ediyoruz. Peki bu firmalara nasıl ulaşılır ve kredi çıktıktan sonra ne kadar komisyon alırlar. Nakit kredi çektiren bu yerler kredi çıktıktan sonra sizden paralarını yani danışmanlık ücretlerini alırlar. Bunun dışında kredi çekmeden ön ödeme isteyen garantili danışmanlık şirketlerine başvuru yapmayın bunların dolandırıcı olma ihtimali çok yüksektir. Garanti kredi danışmanlık firmalarının telefon numarası, iletişim bilgileri, adreslerini firmaların sayfalarında bulabilirsiniz. Ama merdiven altı çalışan yerlerden uzak durunuz. 2020 yılında kredi danışmanlık firmaları kesin kredi konusunda yardımcı olmaya devam ediyor.

BDDK denetiminde çalışan garantili kredi çıkartan kredi kurumlarını size tavsiye ediyoruz; yoksa paranızı kaptırma ihtimaliniz olabilir. Bu noktada hangi kurumun resmi çalıştığını BDDK sayfasında öğrenebilirsiniz. Yetki belgesi olmayan kredi danışmanlık firmalarından uzak durunuz.

Kredi çıkartan bu garantili kredi danışmanlık kurumları sizden bazı belgeler de isteyebilir. Gerek kargo ile gerekse yüz yüze belgeleri gönden şirket sizden bunları doldurup teslim etmenizi beklemektedir. Kuruma gerekli belgeler verildikten sonra, (gelir belgesi ve T.C kimlik belgesi ) resmi başvuru bankaya yapılır.

Garanti Kredi Danışmanlık Firmaları Nasıl Çalışır

Bu gibi firmalar genelde banka ile sizin aranızda aracıdır. Aracılık yaparak ne kadar kredi çekebileceğinizi size ileterek ona göre kredi limitine başvuru yapabilirsiniz. Yani normal bankalar ile çalışan ve her işlemi resmi prosedüre göre yapan kurumlarda sorun olmaz. Fakat, resmi çalışmayan, sizden ön ödeme isteyen ve merdiven altı çalışan kredi danışmanlık firmalarından uzak durunuz. Bunlar garanti kredi danışmanlığı veriyoruz yani garantili şekilde kredi çektiriyoruz diyerek kesin kredi için size umut verse de siz bunlardan uzak durunuz.