Elden Taksitle Cep Telefonu Satan Mağazalar

Elden taksitle cep telefonu satan mağazalar 2020 başlıklı yazımızda; kredi kartsız elden taksitle telefon satan mağaza adresleri, elden ödemeli cep telefonu, senetle elden taksitle telefon satan mağazalar ve yine senetle cep telefonu satan mağazaların iletişim bilgileri ile ilgili çok önemli detayları yazmaya devam ediyoruz.

Bazı mağazalar son dönemlerde elden taksitle telefon satışı yapmaya başladı. Elden taksitle telefon satan mağazalar İstanbul, Ankara, İzmir kısacası bütün kentlerde bulunmaktadır. Bu ürünleri yani cep telefonlarını senetle ya da elden taksitler halinde uygun fiyata satan bu teknoloji mağazaları, taksitle telefon almak istiyorum diyenler için uygun kampanyalar yapmaktadır.

Kredi kartı olmadan yani kredi kartsız telefon satan bu yerler hakkında daha fazla detayı sizin için kaleme aldık.

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

Birçok kişi pahalı olan telefonları satın alamadığı için vadeli telefon alarak bu sorunu çözmeye çalışmaktadır. Elden taksitle kredi kartsız cep telefonu satın almak için yapılması gerekenler olduğu gibi doğru yerlere başvuru yapılması gerekmektedir. Örneğini şimdilerde, Teknosa, vatan bilgisayar, Teknolojix, Migros gibi kurumsal büyük mağazalar elden taksitle telefon satmıyor. Bunun yerine kredi kartı ya da nakit şekilde telefon satmaktadırlar. Peki elden taksitle telefon satan yer var mıdır? Elbette var. Bunları da şimdi yazalım.

taksitle telefon fiyatları 2020

Peşinatsız Senetli Telefon Satanlar

Bu mağazaların başında mutlu evim gelmektedir. Mutlu evim mağazaları hem interntten hem de mağaza bazında senetle telefon yani elden taksitle telefon satmaktadır.

Bunun yanında Çetinler, yiğit, İlksan, Beko, Vestel, Arçelik gibi birçok bayi elden taksitle telefon satmaktadır. Bu ürünlerin fiyatları ve hangi markaların ve  modellerin satıldığını da aşağıya yazdık.

Elden taksitle telefon satanlar

İphone 4, iphone 4s, iphone 5, iphone 6, iphone 6s, iphone 7, Note 4, note 5, note 6, Samsung galaxi, samsung s serisi, nokıa, vesteli sony, huvai, LG ve diğer tüm markaları taksitle satın alabilir ve elden senetle ödeme yolu ile teknoloji mağazalarından alabilirsiniz.

Kredi Kartsız Telefon Nasıl Satın Alınır?

Bazı teknoloji mağazaları kredi kartsız senetle ya da elden taksitle telefon satışı yapmaktadır. Bunların başında Çetinler gelmektedir. Mutluevim senetle telefon satarken internet üzerinden satış yapabilmektedir. Kapıda ödeme seçeneği ile ilgili de bilgi alıp sipariş verebilirsiniz. Elden taksitle telefon almak 2018 yılı itibari ile çok yaygınlaştığı için birçok mağaza artık kredi kartsız şekilde telefon vermeye başladı. Elden taksitle telefon veren yerler hakkında daha fazla detay için;